• Hizmet Galerisi

Temizliğe neler dahil?

Talep ettiğiniz temizlik süresi içinde “halı, koltuk ve duvar temizliği” yapılmamaktadır. Diğer tüm işlemler ( ütü, bulaşık, mutfak dolabı temizliği, fayans, cam ve yer silimi) için ekstra ücret ödemiyorsunuz. Temizlik malzemeleri sizin tarafınızdan tedarik ediliyor.

Temizliğe neler dahil değil?

İnşaat sonrası temizlik, bahçe, garaj, buharlı temizlik, yığılmış çöp veya aşırı miktarda evcil hayvan kirliliği olan alanlar, 12kg üstündeki eşyaların yerlerinin değiştirilmesi, böcek ve haşere ilaçlama, derin leke çıkartma, koltuk ve halı yıkama, duvar tavan ve normal erişim alanlarının silinmesi hizmetleri dahil olmamaktadır.

Ortak alanlar veya hizmet aldığınız alanın dışında kalan m2'nize dahil olmayan alanlarda temizlik geçerli olmamaktadır. Bu gibi ortak alan kullanımına bağlı veya temizlik alanının dışında kalan alanlar için ayrıca bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Camlar dışarıdan da siliniyor mu?

Evet ancak can güvenliği sebebiyle yüksek bir kattaysanız temizlik personeli camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanı içeriden uzanabildiği kadar silmektedir. Dilerseniz personele cam silme aparatı temin edebilirsiniz. Cam silme aparatı ile personel sarkmadan işleminizi geçekleştirebilir.

Seçtiğim süre yetmezse ne olacak?

Personeller normal çalışma performansında çalışmaktadırlar ve mesai süresi boyunca belirtiğiniz öncelik sırasına göre işlemlerinizi yerine getirmektedirler. Sürenin yeterli olmaması durumunda dilerseniz bir sonraki hizmetinizde süreyi veya personel sayısını arttırabilirsiniz.

Temizlik malzemelerini getiriyor musunuz?

Gündelikçi temizlik hizmetimizde herhangi bir temizlik ekipmanı ve malzemesi getirilmemektedir.

Aynı personel ile devam edebilir miyim?

Temizlik personelinden memnun kalmanız ve temizliğe devam etmek istemeniz durumunda bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Hizmete yemek dahil mi?

Yarım gün ev temizliği hizmetimizde personelin yemek talebi olmamaktadır ancak tam gün temizlik hizmetinde öğle yemeği talep edilmektedir.

Temizlik görevlisinden memnun kalmazsam ne oluyor?

Kullanıcılarımızın ve temizlik görevlilerinin memnuniyetleri bizim için çok değerli. Herhangi bir sebeple temizik görevlisinden memnun kalmazsanız bir sonraki temizliğinizde farklı bir personel yönlendiriyoruz.

Hizmet esnasında herhangi memnuniyersiz bir durum olursa veya geri bildirimde bulunmak isterseniz hizmet tamamlanmadan bizleri arayarak bilgi verebilirsiniz. Konuyla alakalı hizmeti veren personele bilgi vererek hizmetinizin akışını değiştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Temizlik sırasında evde bulunmam gerekiyor mu?

Evde bulunmak zorunda değilsiniz. Tercihinize ve temizlik görevlisinin nasıl daha rahat çalışacağına göre birlikte karar verebilirsiniz.

Temizlik personeli hizmete geç kalırsa ne oluyor?

Temizlik personeli seçmiş olduğunuz hizmet başlangıç saatine yetişebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Ancak bazı durumlarda personelin elinde olmayan sebeplerden dolayı gecikmeler yaşanabiliyor. Herhangi bir gecikme olması durumunda gecikme süresi hizmet sonuna eklenecektir ve alacağınız net hizmet süresi kesinlikle değişmeyecektir.

Siparişi ne zaman iptal edebilirim?

Temizlik randevunuzu en geç 24 saat kala iptal edeblirsiniz. 12 ile 24 saat kala yapacağınız iptal işlemlerinde 30 TL kesinti yapılmaktadır.

Haftalık, 2 haftada 1, Aylık sıklığını seçtiğimde ne oluyor?

Seçmiş olduğunuz sıklığa göre siparişiniz düzenli olarak yenilenir.

Temizlik gününü değiştirmek için ne yapmam gerekiyor?

Hizmet tarihinden 24 saat öncesine kadar müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek siparişinizi tarihini güncelleyebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapıyorum?

Ödemeniz temizlik gerçekleştikten sonra alınıyor. Sadece rezervasyonu kesinleştirmek için temizlik öncesi bir ön provizyon alıyoruz. Ön provizyonda ödemeniz blokede tutulmaktadır ve işlem gerçekleştikten sonra tamamen kartınızdan alınmaktadır.

Ödeme alımı için en üst seviyede sertifikalı ödeme platformu Iyzico ile çalışıyoruz.

Nakit ödeme yapabilir miyim?

Ödemelerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilmeniz için sadece online ödeme ile hizmet veriyoruz.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Tabii, banka kartınızı kullanarakta ödeme yapabilirsiniz.

Yorumlar (2)

furkan – 2022-08-07 20:44:10

Test mesajıdır.

Ahmet GENÇ – 2019-06-02 13:56:53

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

Yorum Yazın