Edirne Sözleşmeli Temizlik Personeli

Sözleşmeli Temizlik Personeli

edirne-temizlik-personeliEdirne temizlik şirketi olarak; sözleşmeli temizlik personeli çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız öngörüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır. Programla birlikte oluşturulacak temizlik kadrosu belirlenir.  Edirne Sözleşmeli temizlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsa da tesisimize özgü temizlik eğitimi verilir.

Edirne Temizlik Firmaları Arasında Her zaman Lider Firma FİLEM TEMİZLİK

Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder. Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme,ekipman ve makine parkuru tasarlanır ve oluşturulur. Temizlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına uygun kalitetedir. Personellerimiz firmamızın kıyafetlerinden tesisinize uygun olanı seçilir ve  fotoğraflı yaka kartı ile çalışır. Personellerimizin kişisel  bilgileri firmanız ile paylaşılır.

Filem Temizlik olarak Edirne Temizlik Sektöründe 2008 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Edirne Temizlik Firması, Edirne Temizlik Şirketi, Edirne Temizlik