Edirne İnşaat Sonrası Temizlik

edirne-insaat-sonrasi-temizlik Edirne’de  2008 yılından bu yana  inşaat sektöründe bir çok firmaya hizmet vermiş bir firma olarak, inşaat sonrası veya tadilat sonrası temizlik konusunda tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Özellikle inşaat sonrası temizlik dikkat ve tecrübe istemektedir. Yapılan yapının  içinde alçı, çimento, boya gibi bir çok kalıntılar olmaktadır. Temizlik esnasında temizlik yapılan alana zarar vermeden temizlemek için tecrübe gerekmektedir. Edirne inşaat sonrası temizlik işlerinizi Filem temizlik olarak hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik Yapılacak Ev Yada İş yeri Metre Karesi

Kullanılan Boyanın Tabi  Yapısı Ve Özelikleri (Duvar Silimi Yaparken Kullanılan Malzeme Seçimi İçin )

Evde Mermer Yada Parke Durumuna Göre kullanılacak Temizleme Ürünlerini Seçimi (Organik ,Sanayi Tipi)

Kapı Pencere Gibi Hijyenin Olmazsa olmaz alanlarının Belirlenmesi Çelik Kapılar veya Ahşap Kapılar için Özel Malzemelerin Kullanılması  (İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi )

Tuvalet Ve Banyo Gibi Yerlerde Kullanılacak Malzeme Seçimi  Bunları Etkileyen Faktörler (Pencere Sayısı ,Havalandırma Olanağı,Ayna ve Granit İçin Uygun Ekipmanların Belirlenmesi )

Çocuk Odası ve Yatak Odalarında Kullanılacak Malzemeler (Organik mi,Sanayi Tipi mi Olacağı )

Buharlı Temizleme  Yapılıp Yapılmayacağı

Isıtma Sistemine göre Temizlik Malzeme Seçimi (Yerden ısıtma, Soba,Şömine,Kalorifer) Bunlara Göre Ekipman Tedariği

Bu İşlemlerden Sonra Firmamız %98 Hijyen Garantisi ve Bundan Sonra Hayatınızı geçireceğiniz mekanın size hazır edilmesi için  Deneyimli, Profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir.

Edirne inşaat sonrası temizlik, Edirne inşaat sonrası temizlik firması