filem-temizlik-edirneFilem  Temizlik 2008 yılında adım attığı sektöründe kısa sürede adını duyurarak yalnızca Edirne’de değil, tüm Trakya’da faaliyetini sürdürüyor. Üstelik kendi yetiştirdiği personeliyle de sektörünün her alanında hizmet vermektedir. Ekip çalışmasına inanan temizlik şirketi hızlı, temiz ve hijyenik ürün ve ekipmanlarla Edirne’nin  her semtine ve ilçelerine hizmet vermektedir.

Firmamız  alışveriş merkezlerine, villalara, ofislere ve işyerlerine personel temin eden temizlik şirketi, inşaat şirketlerinin de müşteriye teslim etmeden önceki inşaat temizliklerini de yapıyor. Ayrıca; dış cephe cam temizliğini vinç yardımı ve dağcı ekibi ile gerçekleştiren şirketmiz, yat ve gemilerin her türlü temizliğini, cilalama ve ilaçlama hizmetleri de sunuyor.Filem  Temizlik Şirketi‘nin Hizmetleri; Ev Temizlikleri, Apartman Merdiven Temizlikleri, Koltuk Yıkama İşleri, Dış Cephe Temizlikleri, Gemi Yat Temizlikleri, Halı Temizlikleri, Mermer Cilalama İşleri, Fabrika Temizlikleri, Ev Ofis Temizlikleri, Hastane Temizlikleri, Endüstriyel Temizlikleri, Okul Temizlikleri ve İlaçlama hizmetleri yer almaktadır.

temizlik-sirketi-edirne-temizlik

Filem Temizlik olarak yapılan Ev ve Ofis Temizliği uygulamalarını iki bölüme ayırırken, üç ayrı ekiple hizmet veriyor.

1- İnşaattan Sonra Ev ve Ofis Temizlikleri

İnşaatın bitmesiyle ev ofislerin içinde kalan molozlar taşınır, fayans üzerlerinde sıva ve alçı kalıntıları temizlenir, duş teknesi, lavabo ve klozet temizliği yapıldıktan sonra hijyen sağlanır, camların etrafındaki reklam şeritleri çıkarılarak temizlenir, radyatör, kapılar, mutfak dolapları silinir, duvarların tozu vakumlu sistemle alınır, balkon ve yerler silinerek daire boşaltılarak, teslim edilir.

2- Eşyalı Ev ve Ofis Temizlikleri

Temizliği yapılacak ev ya da ofisin öncelikli olarak tespiti yapılır çünkü alan büyüklüğü göz önüne alınarak personel sayısı belirlenir. Ardından odalar, koridor, mutfak, banyo, wc, cam, balkon ve yerler kapsamlı şekilde temizlenerek teslim edilir.

Filem Temizlik Şirketi‘nin

Tüm ekipmanları hazır bulunan,10 Bayan 10 Erkek personelden oluşan temizlik ekibidir. Genel temizlik kapsamında, perde, halı ve koltuk yıkama hizmetleri verir. Ütü ile ilgili olan işleri için bir kadın daha eklenir. Gardırop, mutfak dolapları boşaltılıp temizlenmesi, buzdolabının temizliği istenen durumlarda bir kadın daha eklenir.

Mutfakta; dolap içleri boşaltılır, temizliği yapılır ve yeniden yerleştirilir. Beyaz eşyalar, duvarlar, ışıklandırmalar ve yerler temizlenir.

Banyoda; fayanslar temizlenir, ders araları beyazlatılır ve banyonun tüm dezenfekte işlemleri yapılır.

Odalarda; camlar, çerçeveleri ve mermerleri temizlenir. vitrin, bilgisayar ve elektronik eşyalar, masa, sehpa ve etejerler temizlenir. İstenirse dolap içleri boşaltılır ve temizlenir. Yerler vakumlama işlemi ile süpürülerek, köpük işlemi ile temizlenir.

Balkonda; yerler ve korkuluklar temizlenir.

Filem Temizlik Şirketi‘nin

Tüm ekipmanları hazır olan 2 kadın sanayi tipi makineler ile yemek masası sandalyeleri, halı ve koltukları temizler ve genel temizlik haricinde oluşturulan bir temizlik ekibidir.

Filem Temizlik Şirketi‘nin

Yalnızca bir kadınla gerçekleştirilen genel temizlik hizmetidir. Sabah evinize bırakılan kadın akşam saat 17.00’de çıkar. Gün boyu genel temizlik yapacak olan kadın, koltuk, halı temizliği yapmaz. Gündelikçi bazında değerlendirilen bir temizlik uygulamasıdır.

 

Filem Temizlik Şirketi’nin Mermer Cilalama ile Zemin Temizliği

Mermer zeminlerin düzenli ve periyodik olarak temizlenmesi işlemini garantili olarak gerçekleştiren Temizlik Şirketi, müşterilerinin isteğine göre sözleşme de yapmaktadır.

İthal ürünler Henkellever ve Johnson ürünleri kullanan Filem Temizlik Şirketi, fiyatlarını m2 üzerinden belirlerken, yüksek m2 alanları için de indirim uygulamaktadır. 2 çeşit cila kullanan Temizlik Şirketi, Exspert ve Kristalize cila sistemi uygulamaktadır.

Kristalize cila sistemi çelik tek ve makina ile çini, paledyan ve mermer zeminler için uygulanır. Evlerde uygulanacak olan bu sistemin kullanım ömrü 3 yıl iken iş yerleri için 8 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir.

Expert cila sistemi ise parke, muşamba ya da marley gibi daha yumuşak zeminlerde uygulanıyor. Cila bezi ya da buna benzer malzemeler kullanılır.

 

Filem Temizlik Şirketi’nin Fabrika Temizliği

Üretim gerçekleştiren fabrikalarda son yıllarda çıkarılan yönetmelikler doğrultusunda işletmeciler yönlendirilmektedir. Çalışanların sağlığı ve üretilen ürünlerin hijyen koşulları doğrultusunda hazırlanan yönetmelik iş verenlerin daha dikkatli olmasını sağlıyor. Kendi şirketi içinde temizlik elemanı barındırmak fazla maliyet gerektirdiği için temizlik şirketlerini tercih eden firmalar, Filem Temizlik Şirketi ile çalışıyor.

Filem Temizlik Şirketi CE, ISO ve TSE belgeleriyle, yönetmeliklere uygun içerikleriyle kendini fabrika temizliği konusunda geliştiren temizlik şirketi eğitimli personeli ile hizmet sunmaktadır.

 

Filem  Temizlik Şirketi’nin Temizliğe Bakış Açısı

Hijyen ve temizlik insan sağlığı açısından önemli bir yerde. Özellikle kadınlar temizlikte sınır tanımayıp, duvarların boyalarını ve laminantları eskitir hale getirir. Temizliğe olan hassas yaklaşımla son derece haklıdırlar. Ama günümüzde artık kadınların da temizlik yapmaktan kendilerine vakit ayıramadıkları göz önüne alınırsa, temizlik şirketlerinin kaliteli ve uygun fiyat avantajları ile profesyonel destek almaları sağlanıyor.

Ev temizliklerinde halılardan cam ve balkon temizliğine kadar sunulan profesyonel hizmetlerin yanı sıra eğitimli personel ve doğru temizlik malzemeleri ile sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları sunulmaktadır.

Üstelik Filem Temizlik Şirketi güvencesinde yalnızca evlerde değil, ofis, işyeri, fabrika ve okullarda da aynı titizlik ve özenle temizlik işleri sağlanmaktadır. Bilinçsiz gerçekleştirilen temizliklerde telafisi zor zararlar görebilmekteyken, hiç bu riske girmeden profesyonel yardım neden alınmasın ki?

Temizlik Şirketi verdiği ve sunduğu doğru malzeme ve eğitimli personel ile her yerin pırıl pırıl olmasını sağlarken, temiz alanlarda yaşama imkanı sunuyor. Son ürün teknoloji ürünleri de kullanan Yesik Temizlik Şirketi, kullanılan yerin tahriş ve tahribatını engelleyerek, modern yöntemlerle temizlik yapmaktadır. Mikroptan, bakteriden arınmış mekanlar sunan Yesik Temizlik Şirketi, cam yüzeylerde de hassas ürünler kullanarak camların çizilmesini önlüyor, endüstriyel alanlarda da kuvvetli temizlik malzemeleri kullanarak, her alanın kendine özgü yapısına ilişkin temizlik malzemesi kullanıyor.

Kimsenin istemeyeceği ancak yaşanabilir durumlardan olan su baskını ya da sel felaketi temizliği en zor durumlardan biridir ancak profesyonel yardım alarak kısa zamanda en iyi sonucu alabilmeniz söz konusudur.

Dış cephe ve havuz gibi alanların temizliğinde de özel teknolojik cihazlarla temizlik yapılırken, her zaman ve her durumda tam donanımlı malzeme ve profesyonel eğitimli temizlik yapılmaktadır.

Dış cephede vinç yardımı ile dağcılar tarafından yapılan cam temizliği ülkemizde çok az rastlanan temizlik şirketince uygulanan bir sistem olmakla birlikte, temizlik şirketinin uyguladığı bir çok ürün ve uygulamayı yalnızca FİLEM Temizlik Şirketi sunmaktadır.

Filem Temizlik Şirketi uzman kadrosu ile 7 yıllık engin deneyim ile hizmetinizde. Edirne Temizlik, Edirne Temizlik Firması, Edirne Temizlik Şirketi